Nowy TOP1 Tibii… został wystawiony na sprzedaż (za pół miliona złotych)

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
31 14675
Nowy TOP1 Tibii… został wystawiony na sprzedaż (za pół miliona złotych)

Trudno powiedzieć, czy był to zwykły trolling czy może rzeczywista chęć sprzedaż postaci (albo przynajmniej zbadania nastrojów)…

… ale fakty są takie, że w dniu wczorajszym świeżo upieczony TOP1 Tibii, który zaledwie dzień wcześniej wyprzedził “Gorącą” – Brazylijczyk “Dejair Invencivel” – został wystawiony na sprzedaż na tibijskim Bazarze (czyli legalnej platformie do kupna/sprzedaży postaci).

Cena? Kosmiczna – 3,400,000 Tibia Coins, czyli przeliczając na realne pieniądze… ~560,000 PLN. Ponad pół miliona złotych!!!

To trzykrotnie więcej niż dotychczasowy rekord na Bazarze (w ubiegłym tygodniu sprzedano tam postać za 1,100,000 Tibia Coins – 185,000 PLN).

Link do aukcji

Aukcja z “Dejairem Invencivel” została anulowana po dwunastu godzinach, co jednak nie zmienia faktu, że cała ta sytuacja była co najmniej dziwna.

Wygląda to tak, jakby Brazylijczyk chciał tylko osiągnąć TOP1 światowego rankingu, a potem pozbyć się swojej postaci, zarabiając-rekompensując sobie te wszystkie lata, które musiał poświęcić na żmudne wbijanie poziomów.

Co ciekawe, razem z TOP1 na sprzedaż została wystawiona postać z “rodzinki” Invencivel, czyli “Jowjow Godlike" – 2368 lvl zajmujący obecnie TOP4 w rankingu.

Ta aukcja – za 3,000,000 Tibia Coins – również została anulowana.

 


31 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube