Polska straciła TOP1 Tibii. To koniec naszej dominacji w grze

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
29 23798
Polska straciła TOP1 Tibii. To koniec naszej dominacji w grze

To smutny dzień dla Polaków, a ściślej mówiąc dla Polaków bawiących się w Tibię.

Dziś rano Polska straciła “koronę” najlepszego gracza Tibii. Nasza rodaczka “Goraca” (a tak naprawdę Pani o imieniu Pamela) została prześcignięta przez Brazylijczyka o pseudonimie “Dejair Invencivel”.

Tym samym zakończyła się – trwająca od czerwca 2019 roku – dominacja Polaków w tibijskim świecie. Zarówno “Goraca” jak i “Bobeek” muszą teraz odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zadowalając się – odpowiednio – miejscem TOP2 oraz TOP3 w rankingu światowym.

Nie wykluczamy oczywiście, że “Goraca” czy “Bobeek” nie wrócą na szczyt Tibii w najbliższej przyszłości, ale na razie trudno być optymistami w tej kwestii.

“Dejair Invencivel” narzucił szaleńcze tempo expienia (w niespełna pół roku odrobił do naszej parki ~80 levelów). Ponadto nie należy zapominać o nasłaniu swojej brazylijskiej bandy na serwer “Goracej” i “Bobka”, którzy tygodniami przeszkadzali im w levelowaniu, co również miało ogromny wpływ na ostateczne sukces “Dejaira”.

Koniec ery Polaków w Tibii? Brazylijczycy rozpoczęli najazd na serwer "Bobka" i "Goracej"

Bo to właśnie pieniądze “Dejaira” finansowały cały ten proceder. Bez tego wszystkiego wyścig o TOP1 wciąż by trwał.

***

No dobra, a co wiadomo o nowym TOP1 Tibii?

“Dejair Invencivel” to 26-letni Brazylijczyk, który bawi się w Tibię – z tego co napisał na swoim profilu Twitch – od 2007 roku.

Jak wygląda? (oto screen z dzisiejszego live’a)

Polecamy też obejrzeć przesłuchać wywiad “Strojnego” (polskiego YouTubera oraz content-creatora), któy kilka miesięcy temu odbyl Discordową rozmowę z “Dejairem”. 


29 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube