Nowym bohaterem w Apex Legends będzie Fuse

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
3 1582

Respawn rzuciło nieco światła na nadchodzące nowości do Apex Legends. W przyszłym miesiącu rozpocznie się ósmy sezon zmagań w tym battle royale’u, dlatego możemy liczyć na kilka łakoci.

Jedną z nowości będzie Fuse, czyli szesnasta postać, która trafi do Apex Legends. Opisywany jest, jako zwariowany punk, ale niestety, nie znamy jego umiejętności. Dataminerzy wspominają coś o rzucaniu czymś eksplodującym przez Fuse’a, jako jego podstawowej zdolności, a jako ulti posiadać ma głowicę tryskającą ogniem (rakieta ta spali wszystko na swej drodze), która zwać się ma The Motherlode. Ile w tym prawdy? Czas pokaże.

Wiemy natomiast na pewno, że Fuse ma niepokojące zamiłowanie do materiałów wybuchowych. Z czym zresztą (pośrednio) związany jest fakt, że nie ma jednej ręki. Respawn prezentuje również ulice Salvo, ale deweloperzy nie zapowiadają jeszcze nowej mapy. Zamiast tego informują, że w ósmym sezonie o nazwie „Chaos” pole bitwy Kings Canyon znowu zostanie zmienione. Otrzymamy również nowy karabin typu „lever-action” o nazwie The 30-30 Repeater.

Sezon 8 pojawi się w Apex Legends 2 lutego.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube