Od 1 do 50 lvl w siedem godzin. Expienie w "nowym" World of Warcraft będzie dużo szybsze

Level

Jak szybko będziemy expić w „nowym” World of Warcraft (czyli po wprowadzeniu level squishu)? 

Baaaardzo szybko. Alfa Tester o nicku „DesMephisto” pochwalił się zdobyciem 50 lvl w niecałe siedem godzin ("Total time played: 0 days, 6 hours, 54 minutes, 58 seconds"). 

1-50 lvl odpowiada obecnemu contentowi World of Warcraft: Battle For Azeroth (1-120 lvl). 

„DesMephisto” twierdzi jednak, że z dodatkowymi bufffami możliwe jest osiągnięcie 50 lvl w około pięć godzin. 

I think 5 hours is doable for speedrunning with consumables, full exp, etc. I'm a bit worried about how fast it is to level. 8-9 hours with heirlooms feels about right to me - maybe - as in for myself specifically.

Siedem, czy nawet pięć godzin to i tak ogromna różnica do tego, co widzieliśmy dotychczas w WoW-ie. Zdobycie 120 lvl zajmowało od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu godzin (ten sam speedruner zrobił to w 13h, chociaż normalni gracze muszą poświęcić znacznie więcej czasu). 

Po level squishu expienie w World of Warcraft może stać stanie się jeszcze szybsze. 

Oglądaj Alpha 1-50 heirloom marathon - $2615 raised for Autistic Self-Advocacy Network - Autistic Streamer !Donate !Charity - 47 max level warriors od użytkownika DesMephisto na www.twitch.tv

Content z „Shadowlands” rozpocznie się dopiero po 50 lvl i potrwa do 60 lvl. Jeśli nie będzie jakiegoś dużego przeskoku, to już w pierwszym dniu dodatku po Azeroth będą biegać "sześćdziesiątki". 

Zobacz także

9 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Al

Kalendarz