Od dzisiaj istnieje jeden wielki Vindictus!


6 miesięcy temu
5421

Dzisiaj rano rozpoczęło się wielkie łączenie europejskiego i amerykańskiego Vindictusa. To skomplikowane i czasochłonne przedsięwzięcie, dlatego przerwa w działaniu serwerów potrwa aż do późnego wieczora (koniec jest zaplanowany na 22:00 czasu polskiego). Znając życie Znając Nexona, zalogujemy się dopiero jutro rano…

Podstawowe pytanie – co się zmieni?

Vindictus będzie od teraz działał na jednej platformie i jednej domenie internetowej (Vindictus.Nexon.net). Dostaniemy również jedno forum, jeden profil na Facebooku, jeden Support i jedną wspólną walutę do płacenia w Item Shopie. Co jeszcze? Update’y i zapowiedzi będą się pojawiać równocześnie. Koniec z sytuacją, że amerykańska wersja gry dostaje patcha 1-2 tygodnie wcześniej od Europy. Pojadę banałem, ale to… najlepszy moment na powrót do VN. 

Najważniejsza kwestia dotyczy jednak lokalizacji serwerów. Mam dobre wiadomości, Nexon nie planuje przenosić naszych serwerowni do USA. Nadal będziemy grać na „europejskim” pingu, co w przypadku Vindictusa (i wszystkich action MMORPG-ów) jest cholernie ważne.

Dokładna instrukcja (jak przenieść konto, gdzie pobrać klienta itd.) znajduje się TUTAJ.

 

 

Komentarze 36
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy kiedykolwiek skasowałeś (przypadkowo lub nie) swoją główną postać w MMORPG?Teksty Ico arrow down