Od dzisiaj możemy łączyć konto STEAM z kontem Metin2. Dopiero teraz ujrzymy prawdziwą "potęgę" tego MMORPG

365590 screenshots 20170216151048 1

Drodzy gracze!

od teraz macie możliwość połączenia swoich kont Metin2 ze strony internetowej i platformy Steam. W ten sposób możecie za każdym razem wybierać dowolnie, czy chcecie uruchamiać Metin2 przez Steam, czy też tak jak do tej pory przez klienta dla strony internetowej. Dzięki temu możecie zanurzać się w ekscytującym świecie Metin2 z tym samym postępem gry na obu platformach. W ten sposób skorzystacie z zalet obu tych światów – możecie cieszyć się wyjątkowymi zawartościami do pobrania i kartami kolekcjonerskimi Steam, a także cieszyć się wyśmienitymi ofertami w ItemShopie lub też skorzystać z launchera wersji dla strony internetowej i uzyskać szybki przegląd naszych aktualnych eventów, promocji i Happy Hours.

Nic więcej nie trzeba dodawać. GameForge bardzo ładnie wyjaśniło, jak połączyć swoje istniejące konto Metin2 z kontem STEAM i jakie korzyści możemy z tego otrzymać. 

Dokładną instrukcję znajdziecie TUTAJ

Możemy tylko żałować, że taka funkcja pojawiła się dopiero dzisiaj, a nie podczas majowej premiery na STEAM. Wielu Polaków było zmuszonych porzucić swoje dotychczasowe konta na rzecz tych steamowych. Nie każdemu to pasowało, dlatego liczba graczy, chociaż duża, nie odzwierciedlała realnego potencjału tego MMORPG. Dopiero teraz powinniśmy ujrzeć prawdziwą „potęgę” Metina2 na STEAM, kiedy tysiące, dziesiątki tysięcy, może nawet setki tysięcy osób skorzystają z opcji "połączenia" i spowodują realny wzrost aktywnych użytkowników. 

Zobacz także

7 komentarzy