Od dzisiaj w GW2 dostępne będzie The Icebrood Saga: Champions Chapter 1

ArenaNet na 17 listopada, czyli na dzisiaj, zaplanowało do Guild Wars 2 całkiem spory pakiet atrakcji. Zapowiedziane zostały w przeszłym tygodniu, kiedy to społeczność odnotowała w Tyrii mocne trzęsienia ziemi. Czego zatem możemy spodziewać się po The Icebrood Saga: Champions Chapter 1, czyli Truce?

Smok Jormag sugeruje, że to nie on jest prawdziwym zagrożeniem dla Tyrii, a bohaterowie powinni spodziewać się czegoś większego od niego. ArenaNet zapowiedziało, że The Icebrood Saga: Champions będzie wielooddziałowym finałem dla Living World w Guild Wars 2. Poza nową historią, otrzymamy pakiet osiągnięć, nagrody, ale także i masteries do zdobywania.

Warto dodać, że nie będzie czasu na nudę, bowiem pomiędzy kolejnymi rozdziałami obecne historie będą cały czas ewoluowały. Finał zaplanowany został gdzieś na połowę przyszłego roku. Przy dobrych wiatrach, całość zgra się idealnie z nowym dodatkiem do Guild Wars 2.

To jednak nie wszystko! Dzisiaj do Guild Wars 2 powraca również voice acting! Poprzednie etapy fabuły, No Quarter oraz Jormag Rising, otrzymają głosy postaci w przerywnikach.

Zobacz także

5 komentarzy