Od jutra czeka na Was „Walcz lub płacz” w Apex Legends

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 1893
Od jutra czeka na Was „Walcz lub płacz” w Apex Legends

[Informacja prasowa]

„Walcz lub płacz” powraca! Zastraszajcie wrogów w Cieniowym Royale w Królewskim Kanionie w ciemności. Upadli członkowie drużyny z osłabiającą prędkością wracają jako Cienie. Użyjcie sprytu, śmiercionośnych pazurów i kolejnych szans, aby utrzymać resztę swojej drużyny przy życiu.

Zaliczajcie wyzwania, by zdobyć upiorne darmowe nagrody i odwiedzajcie sklep, w którym znajdziecie nowe i odświeżone klasyczne halloweenowe przedmioty kosmetyczne. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o tegorocznym wydarzeniu „Walcz lub płacz”, trwającym od 22 października do 3 listopada. Głodni większej ilości informacji?

Powrót wydarzenia „Walcz lub płacz” to zarówno zeszłoroczne skórki w nowej odsłonie, takie jak Caustic „Słodkie sny” i Bloodhound „Nikczemne plony”, ale i zupełnie nowe skórki dla Loby i Revenanta.

Poza tym wszystkie 24 przedmioty z zeszłorocznego „Walcz lub płacz” będą dostępne w ofercie sklepu. Oferta będzie ulegać zmianie co tydzień, więc nie zapomnijcie zajrzeć tam od czasu do czasu, aby wygrzebać co lepsze oferty.

Tegoroczne „Walcz lub płacz” zawiera mapę z nowymi, wyjątkowymi nagrodami. W sam raz na Halloween Apex Legends wraca do upiornego, alternatywnego wymiaru, w którym to Revenant prowadzi Igrzyska Apex. Cieniowe Royale rozpoczyna się jak każdy inny tercet, lecz tym razem po śmierci legendy zostają wskrzeszone w potężnej formie Cienia, aby zemścić się na zabójcach i pomóc pozostałym członkom oddziału wygrać.

Brutalny atak w zwarciu, większa mobilność i zawrotna prędkość pozwolą terroryzować inne drużyny i ochronić własną dzięki nieskończonym wskrzeszeniom pod postacią Cienia, dopóki Wasi żywi towarzysze nie polegną lub zostaną ostatnim żywym oddziałem.

Fani poprzednich gier Respawn powinni zwrócić uwagę na pewne... ulepszenia mobilności... kiedy grają pod postacią Cienia. Nie zdziwcie się, jeżeli Wasz oddział niespodziewanie zasili dodatkowy członek honorowy – Revenant prowadzi schronisko dla porzuconych bestii, a Wasz oddział może się stać jego chwilowym domem zastępczym, aby pomóc zdobyć zwycięstwo. 

Wydarzenie rozpoczyna się 22 października w Apex Legends.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube