Od teraz możecie ubezpieczyć swoje przedmioty i konta w Tibii, Metinie 2, WoW-ie itd.

Dodany przez guru około 6 lat temu
15 18304
Od teraz możecie ubezpieczyć swoje przedmioty i konta w Tibii, Metinie 2, WoW-ie itd.

Chyba każdy z nas został w przeszłości zhakowany i okradziony z cennych przedmiotów, złota, konta lub nawet poziomu doświadczenia. Nie jest to miłe uczucie, kiedy tracimy coś, na co pracowaliśmy tygodnie, miesiące, czasami nawet długie lata (patrz 836 lvl w Tibii, który spadł do 2 lvl). 

Dlatego powinniście pomyśleć… o ubezpieczeniu swoich dóbr. Nie żartujemy. Firma PLAY rusza ze specjalnym pakietem ubezpieczeniowym („Bezpieczny gracz” i „Bezpieczny sprzęt dla gracza”) dedykowanym graczom komputerowym/konsolowym. 

(via Wirtualnemedia.pl)

W pierwszym pakiecie operator oferuje ubezpieczenie wirtualnych przedmiotów, kont oraz środków płatniczych w grze. Gracz będzie mógł również liczyć na odszkodowanie, jeśli padnie ofiarą ataku hakerów bądź poniesie straty w wyniku działania złośliwego oprogramowania. 

Drugi pakiet to ubezpieczenie hardware'u - komputera wraz z całym osprzętem, konsoli, padów i innych akcesoriów. Gracz ubezpiecza się od zdarzeń losowych (np. kradzieży), wybuchu komputera, przepięcia lub zwarcia. 

Zapytacie pewnie o koszty. No cóż, nie są to jakieś kolosalne pieniądze. „Bezpieczny gracz” w standardowej wersji to 2 zł, wersja Premium 6 zł. W ubezpieczeniu od sprzętu zapłacimy od 5 do 20 zł. Oczywiście mówimy o miesięcznych stawkach!

W przypadku utraty wirtualnych przedmiotów lub konta możemy liczyć na odszkodowanie w wysokości od 300 do 800 zł. W przypadku utraty sprzętu kwoty zaczynająsię od 3 do nawet 10 tys. zł. 

Sami widzicie, że bardziej opłaca się ubezpieczyć sprzęt niż konto lub itemki w grze. Przecież wirtualne dobra w takim Metinie2 czy Tibii, osiągają na Allegro nawet 50 tys. zł na Allegro. Odzyskanie 800 zł niewiele nam pomoże w tym przypadku. 

Bo jakoś mało prawdopodobne, żeby ubezpieczenie „Bezpieczny gracz” wykupił ktoś ze słabym kontem. To raczej oferta skierowana do tych fanów MMORPG, którzy rzeczywiście dorobili się czegoś wielkiego. 


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube