Odrodzenie w Apex Legends oznacza nowego Revenanta

Dodany przez PefriX 9 miesięcy temu
2 1285
Odrodzenie w Apex Legends oznacza nowego Revenanta

Revenant spędził prawie 300 lat na smyczy Syndykatu, któremu pomagał Hammond, i jedyne, co chciał, to się z niej zerwać. Ale nagle doświadcza awarii – ktoś gdzieś aktywował nowy protokół. Orientuje się, że jest w stanie widzieć wrogów z niskim poziomem zdrowia, wykonać potężny skok do przodu, a także otoczyć się cieniami, które blokują otrzymywane przez niego obrażenia. Ale wie także, jak chować urazę. Co to oznacza? Rework postaci w Apex Legends!

Nowy sezon rusza w Apex Legends 8 sierpnia i jego główną atrakcją jest nowy Revenant. Ma nowy wygląd, który jest odblokowany przez cały sezon, a jeśli będziecie wypełniać wyzwania, możecie go odblokować na stałe. Wraz z rewelacyjnymi nowymi umiejętnościami nadchodzi nowa klasa – Revenant należy teraz do klasy zaczepnej. Co zaś się tyczy jego umiejętności:

  • ZDOLNOŚĆ PASYWNA: Instynkt zabójcy - Podświetla znajdujących się w pobliżu widocznych wrogów z niskim poziomem zdrowia. Poruszanie się podczas kucania jest szybsze, poprawia się także zdolność wspinaczki po ścianach.
  • ZDOLNOŚĆ TAKTYCZNA: Cieniowy skok - Wykonaj potężny skok wprzód. Przytrzymaj, by skoczyć na większą odległość.
  • ZDOLNOŚĆ SPECJALNA: Wykute cienie - Wykuj wokół siebie osłonę ze wzmocnionych cieni, która ochroni cię przed obrażeniami i sama się zregeneruje. Twoje cienie i zdolność taktyczna będą się odnawiać po powaleniach.

Poza tym w trybie Battle Royale dla matchmakingu publicznego będą dostępne następujące mapy:

  • Rozbity księżyc
  • Królewski Kanion
  • Olimp

Zachowanie pierścieni na mapach w BR zostało zaktualizowane o ukierunkowane modyfikacje – w tym rozmiar pierścienia, obrażenia i czasy w kilku fazach gry, po to, aby poprawić tempo we wczesnej i środkowej fazie gry. Wszystkie zmiany oraz nowości szczegółowo omówiono tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube