Oficjalna premiera Foxhole. Unikalna gra MMO z prawie 90% pozytywnych recenzji

Dodany przez guru ponad rok temu
8 7831
Oficjalna premiera Foxhole. Unikalna gra MMO z prawie 90% pozytywnych recenzji

Jeśli macie dość standardowych gier MMO z wbijaniem poziomów doświadczenia, wykonywaniem questów, farmeniem coraz lepszych przedmiotów, czyszczeniem dungeonów/rajdów…

… to polecamy sprawdzić Foxhole, który dziś wieczorem (po 18:00 czasu polskiego) oficjalnie debiutuje na rynku, kończąc 5-letnią fazę Early Access i wprowadzając do gry największy dotychczasowy update.

Foxhole to “massively multplayer game”, w którym tysiące graczy kształtuje wynik uporczywej wojny online. W Foxhole nie jesteśmy bohaterami, lecz trybikami w wielkiej machinie wojennej. Walki na froncie to deser do faktycznej rozgrywki. Zamiast tego zajmujemy się logistyką, budowaniem baz, zwiadem, siedzeniem w okopie czy naprawą maszyn. Każdy gracz ma tutaj swoją – pozornie nieznaczącą – rolę, która może jednak przesądzić o końcowym sukcesie.

A wszystko to rozgrywa się na ogrooomnej mapie z dynamicznym systemem pogody oraz tysiącami osób w środku. Taka wojna może trwać tygodniami albo i dłużej.

Zagracie TUTAJ.

Dzisiejsza aktualizacja zatytułowana “Inferno” wprowadza pociągi, sieć kolejową, nowe maszyny, nowe rodzaje broni (np. miotacze ognia) oraz – najważniejsze – przebudowuje cały system logistyczny gry.

Foxhole to tytuł Buy-To-Play bez Pay-To-Win. Płacimy raz i cieszymy się całą zawartością (bez ograniczeń).

Prawie 90% pozytywnych recenzji na Steamie nie może kłamać.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube