Oglądajcie streama z Elder Scrolls Online z Zetrigiem, aby wziąć udział w konkursie z nagrodami!

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
34 6842
Oglądajcie streama z Elder Scrolls Online z Zetrigiem, aby wziąć udział w konkursie z nagrodami!

The Elder Scrolls Online to całkiem popularna produkcja na portalu i obserwując komentarze można odnieść wrażenie, że spore grono użytkowników zagrywa się w ten tytuł. Skorzystajcie zatem z okazji, jaką przygotowaliśmy dla Was we współpracy z Bethesdą!

W najbliższą sobotę, 19 września, o godzinie 19:30 na twitchowym kanale Bethesdy odbędzie się specjalna transmisja. W jej ramach ujawnione zostaną atrakcje jakie czekają na graczy w finałowym akcie Dark Heart of Skyrim. Zaprezentowane zostanie nowe DLC (Markarth), zapowiedziane zostaną wydarzenia do The Elder Scrolls Online oraz dowiemy się nieco więcej na temat wyjątkowych promocji końcoworocznych.

Podczas transmisji podsumowany zostanie cały sezon Dark Heart of Skyrim oraz zapowiedziane wszystko, co trafi do The Elder Scrolls Online w ostatnich miesiącach 2020 roku. Przed prezentacją odbędzie się specjalny panel na którym gościem będzie nasz Zetrig! Dodatkowo, nasza społeczność może liczyć na konkurs z nagrodami, więc nie przegapcie okazji, tylko bądźcie obecni!

Na jakie nagrody możecie liczyć?

  • 1 miejsce = roczny kod na ESO Plus + 3k koron
  • 2 miejsce = miesiąc ESO Plus i 6k koron
  • 3 miejsce = miesiąc ESO Plus i 6k koron

Co trzeba zrobić, aby coś wygrać? W trakcie streama padnie zadanie opisowe do wykonania. Odpowiedź w formie komentarza należy zamieścić pod tym newsem!

Hostem będzie lecho, a w panelu, poza Zetrigiem, będzie uczestniczył równiez Graba oraz Zagrajnik. Około godziny 21:00 rozpocznie się oficjalna transmisja od Bethesdy z nowościami do The Elder Scrolls Online - całość potrwa do 22:00. Osoby zainteresowane konkursem powinny pojawić się w okolicach 19:30, a jeśli jesteście spragnieni samych nowości, wtedy zapraszamy o 21:00.

Włączone zostaną również Twitch Drops, więc połączcie swoje konta, aby otrzymać gwarantowaną niespodziankę w postaci peta Purple Torchbug! Zapraszamy o 19:30 w sobotę, 19 września, tutaj.


34 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube