Oglądajcie World of Warcraft na Twitchu, aby zmienić pogodę

Dodany przez PefriX 8 miesięcy temu
14 2876
Oglądajcie World of Warcraft na Twitchu, aby zmienić pogodę

Pora na nowe Twitch Drops związane z World of Warcraft. Jak widać Blizzard idzie na całego, wykorzystując tę platformę do streamowania na całego. Ponownie rozdawane będą łakocie za oglądacie Dragonflight. Będziecie mieli cztery dni, aby zgarnąć zabawkę (toy) Goblin Weather Machine.

Cóż robi Goblin Weather Machine? Zmienia pogodę. Tak po prostu. Gadżety w World of Warcraft często zapewniają tego typu drobne efekty, ale ten jest specjalny z dwóch powodów. Po pierwsze, nie gwarantuje słońca. To przedmiot stworzony przez goblinów, więc nie zawsze działa, jak należy. Po drugie i ważniejsze, dotychczas była to unikalna zabawka z niewydawanej już karcianki WoW Trading Card Game.

O WoW TCG pisaliśmy wielokrotnie i ostatnie Twitch Drops z World of Warcraft związane są właśnie z przedmiotami pochodzącymi z tejże gry. To nader kontrowersyjna sytuacja, bo te cyfrowe rzeczy były unikalne oraz niedostępne – trzeba było buszować po aukcjach, aby je zdobyć. Dlatego ich cena często opiewała na często niemałe sumy. Takie Goblin Weather Machine warte było około 170-230 dolarów.

Teraz rzadki przedmiot dostępny będzie dla wszystkich, którzy pomiędzy 1 a 5 lutym pooglądają Dragonflight na Twitchu przez cztery godziny. Nie musicie oglądać gry jednym ciągiem i możecie spokojnie rozłożyć to pomiędzy kilka dni. Ważne jedynie, abyście wyrobili się w tym okienku czasowym. No i nie zapomnijcie połączyć swojego konta Battle.net z Twitch.

Te skromne wymagania na dostanie Goblin Weather Machine (oraz innych przedmiotów z WoW TCG) to powód niezadowolenia sporej ilości osób. Jak wspomniałem, to często wartościowe i rzadkie rzeczy, a teraz dosłownie każdy ma je w zasięgu ręki. Tracą przez to wartość kolekcjonerską.

Nie brakuje jednak osób podkreślających, że w ten sposób wszystko jest bardziej przystępne, a skoro karcianka i tak nie jest już normalnie dostępna (nie ma dodruku), to przedmioty z niej by się marnowały. A tak to Blizzard nie sprzedaje drugi raz tego samego, tylko rozdaje zainteresowanym. Więcej szczegółów tutaj.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube