Ogromna aktualizacja w Albion Online! Rise of Avalon już dostępne!

D177f0da272447a218e72a7f9351cb0c32e61d15

Albion Online wchodzi w nową erę: Ścieżki Awalonu, Przeklęte Lochy, Awalońskie Bronie, usprawnienia jakości życia i znacznie więcej. Wszystko to w ramach aktualizacji Rise of Avalon, która oficjalnie zadebiutowała na serwerach gry.

Wkroczcie na Ścieżki Awalonu, pełną życia sieć magicznych przejść, które zapewniają nowe możliwości podróżowania, transportu i walki. Eksplorujcie rozległe Dzikie Rejony Awalonu, aby znaleźć nowe skarby i wrogów do pokonania, albo wybudujcie tu swoją własną Kryjówkę i żyjcie z dala od polityki i wojen na Rubieżach. No dobra, tych ostatnich praktycznie nie da się uniknąć.

Przeklęte Lochy pozwalają graczom solowym brać udział w trudnym PvE i PvP w ognistym wymiarze pełnym demonów, pułapek i przeklętych stworzeń. Pokonujcie wrogów dla skarbów i Infamii lub najeżdżaj na innych graczy, aby przejąć ich Infamię i wspinać się w rankingach.

Rise of Avalon wprowadza również piętnaście nowych Awalońskich Broni i trzy przedmioty drugiej ręki, posiadające nowe, unikalne umiejętności, które zapewnią zupełnie nowy wymiar rozgrywki solowej, a także w małych i dużych grupach. Pokonujcie Awalońskich wrogów, zbierajcie Awalońskie Artefakty i odblokuj nowe rzemieślnicze i bojowe gałęzie dla tych elitarnych broni.

Cóż poza tym gracze Albion Online otrzymali w ramach Rise of Avalon?

  • Przerobiona progresja PvE na Tablicy Przeznaczenia
  • Nowe wyświetlanie przybliżonej wartości w Srebrze
  • Opcja aktywacji numerycznego wyświetlania odnowienia zaklęć
  • Ulepszone rzemiosło i gotowanie
  • Liczne zmiany balansu walki
  • Specjalny zestaw strojów Poszukiwacza Przygód - Łotra

Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Zobacz także

5 komentarzy