Oprócz Battle Royale, World of Warcraft otrzyma więcej atrakcji (PvE)

Dodany przez guru 17 dni temu
13 3406
Oprócz Battle Royale, World of Warcraft otrzyma więcej atrakcji (PvE)

World of Warcraft: Plunderstorm z trybem Battle Royale w środku wystartował w ubiegłym tygodniu i wywołał – zazwyczaj – pozytywne opinie. Fani WoW-a docenili starania Blizzarda, aby urozmaicić rozgrywkę w Azeroth.

Okazuje się jednak, że będzie tego więcej…

Pani Holly Longdale – executive producer for World of Warcraft – napisała w specjalnym komunikacie, że zespół pracuje nad kolejnymi “eksperymentami” związanymi z PvE. 

Wspaniale było widzieć tak wielu graczy zanurzających się w Plunderstorm. Bardzo nam się podobało oglądanie wszystkich historii i opinii związanych z rozwojem tego eksperymentalnego wydarzenia. To jednak nie koniec rzeczy, które chcemy wypróbować w World of Warcraft , a mamy w zanadrzu jeszcze więcej i nie możemy się doczekać, aż wam je pokażemy.

Sezon 4 Dragonflight jest już w drodze, wraz z rozpoczęciem testów na PST, a wkrótce będziemy mieli więcej wiadomości do przekazania na temat kolejnego eksperymentu, który mamy w zanadrzu. Mamy nadzieję, że ci z Was, którzy szukają treści skupionych na PvE, będą zadowoleni z tego, co planujemy, podczas gdy my nadal pracujemy nad rozwojem naszego kolejnego rozszerzenia do World of Warcraft — The War Within .

Nie możemy się doczekać, aż podzielimy się z wami wszystkimi rzeczami, nad którymi ciężko pracował nasz zespół.

No to czekamy.

 


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube