Ostatni boss czeka na graczy World of Warcraft, tak jak nowy mount w Item Shopie

Shadowlands stare sire denathrius

Dzisiaj na serwerach World of Warcraft pojawiła się mała, ale całkiem istotna aktualizacja. W ramach niej dosłownie *WSZYSCY gracze tego MMORPG-a mogą zmierzyć się z finałowym bossem pierwszego rajdu w dodatku Shadowlands. Niby nic specjalnego, ale z pewnością wiele osób skorzysta z możliwości ukończenia Castle Nathria w ramach LFR (Looking-For-Raid). Ostatnie skrzydło jest już dostępne.

Nawet jeśli nie jesteście zainteresowani taką formą zabawy, a rajdy to nie Wasz kawałek chleba, to warto zmierzyć się z Sire Denathriusem. Za jego pokonanie otrzymacie questa dzięki któremu otrzymacie 1250 animy. Drugie zadanie czekać na Was będzie u Bolvara, gdy ukończycie misję w Twisting Corridors. Wtedy również otrzymacie 1250 animy. Warto zatem wybrać się na finałowego bossa, jeśli oczywiście nie pokonaliście go do tej pory na poziomie Normal/Heroic/Mythic.

Z ostatniego skrzydła LFR Castle of Nathria można zdobyć przedmioty z ilvl 194 w tym tokeny na broń. Nie zabraknie również okazji na zdobycie receptury na legendarkę, więc jeśli którejś do Waszej klasy/specjalizacji potrzebujecie, to tym bardziej zapraszam na spotkanie z Sire Denathriusem.

Cóż jeszcze? W tym tygodniu możemy mieć maksymalnie 30 poziom Renown, co oznacza, że odblokujemy niektóre Soulbindy na maxa. Każdy Covenant zapewnia trzy różne Soulbindy i w tym tygodniu pierwszy z nich będzie można mieć w pełni odblokowanego:

  • Kyrian: Pelagos
  • Necrolord: Marileth
  • Night Fae: Niya
  • Venthyr: Nadjia

Warto również w tym tygodniu bawić się w dungeonach, obowiązuje bowiem Shadowlands Dungeon Event! Bierzecie specjalnego questa, robicie 4x Mythic Dungeony i zgarniacie skrzynkę z itemkiem Heroic Castle Nathria. Do tego w trakcie tego wydarzenia, ostatni bossowie w instancjach będą dropić dodatkowy loot. Nie dotyczy to jednak poziomu Mythic+, co warto brać pod uwagę.

Na koniec wspomnę, że Item Shop World of Warcraft wzbogacił się kolejnego wierzchowca. Blizzard utrzymuje tradycję dodawania mounta związanego z Chińskim Nowym Rokiem. Tym razem mamy Rok Bawoła, więc do tego MMORPG-a trafił Lucky Yun. Możecie kupić go za 25 euro lub otrzymacie „gratisowo” do abonamentu na pół roku.

*Z tym „WSZYSCY” to się nieco zagalopowałem. Aby uczestniczyć w LFR trzeba mieć przynajmniej 170ilvl – bierzcie to pod uwagę, zanim obrzucicie mnie pomidorami. Lub czymś gorszym.

Zobacz także

0 komentarzy