Ostatnia szansa na darmowe granie w New World! Dziś rusza otwarta beta!

Dodany przez PefriX około rok temu
16 9815
Ostatnia szansa na darmowe granie w New World! Dziś rusza otwarta beta!

Jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie sprawdziliście New World i nie wyrobiliście sobie o MMORPG-u od Amazon swojego zdania, to macie ostatnią okazję, aby to zrobić. A przynajmniej za darmo, bowiem tytuł ten pod koniec września zadebiutuje w modelu Buy-to-Play na Steamie. Egzemplarz gry będzie kosztował około 143 złote, więc jeśli nie chcecie kupować kota w worku i/lub nie starczą Wam streamy/materiały z YouTube, to skorzystajcie z otwartej bety.

Otwarta wersja beta będzie dostępna od godz. 16:00, 9 września do godz. 8:59, 12 września.

Wraz z otwartą wersją beta nie będzie żadnych kluczy Steam do wykorzystania. Zamiast tego skorzystamy z nowej funkcji nazwanej Steam Playtest. Aby poprosić o dostęp, postępujciezgodnie z poniższymi krokami:

  1. Otwórzcie Steam

  2. Przejdźcie na stronę New World na platformie Steam

  3. Przewińcie trochę, a zobaczycie „Dołącz do New World Open Beta Playtest”

  4. Kliknij opcję „Poproś o dostęp”

9 września, w momencie uruchomienia otwartej wersji beta, na adres powiązany z kontem Steam otrzymacie wiadomość e-mail z powiadomieniem, że możecie pobrać i grać w otwartą wersję beta New World.

Test otwartej wersji beta będzie dostępny w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim (Hiszpania i kraje Ameryki Łacińskiej), polskim i portugalskim brazylijskim. NIE, POSTĘPY Z OTWARTEJ BETY NIE ZOSTANĄ ZACHOWANE. Nie będzie obowiązywało żadne NDA.

Co ciekawe, otwarta wersja beta będzie mieć większą pojemność serwerową niż zamknięta wersja beta, ale nadal nie będzie to pełna pojemność, którą Amazon udostępni wraz z wydaniem oficjalnej wersji gry.

Życzę Wam miłej gry!


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube