"Otwarty" tydzień przedłużony. Wbijajcie do Total War Arena!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
3 2041
"Otwarty" tydzień przedłużony. Wbijajcie do Total War Arena!

„Otwarty tydzień” z Total War Arena miał się zakończyć już wczoraj, ale Creative Assembly doszło do wniosku, że nic się nie stanie, jeśli darmowe/bezkluczowe granie potrwa jeszcze jakiś czas. 

Dzięki temu możemy bawić się w Total War Arena do 19 lutego (do godziny 11:00 czasu polskiego). 

The servers are open to everyone without any restriction until February 19th for the last stretch of our Closed beta test, so sharpen your swords and rally the troops on the battlefield.

Potem zostaniecie grzecznie wyproszeni z serwerów, ale rozłąka z gierką nie potrwa zbyt długo. Po trzech dniach znowu wrócimy do Total War Arena… i zostaniemy tam już na zawsze. 

22 lutego, jeśli jeszcze tego nie wiecie, rusza Open Beta, którą możemy traktować jako (nie)oficjalną premierę. Od tego dnia rozpoczniemy przygodę z tym skillowym tytułem na poważnie. Niedoświadczeni gracze będą na początku dostawać bęcki, szczególnie jeśli nie są zaznajomieni z mechaniką serii Total War, ale potem zła passa się odwróci. Dlatego warto skorzystać z okazji i zwiększyć swoje umiejętności już teraz, aby na OBT nie robić za nooba:)

Zagracie TUTAJ


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube