Path of Exile 2 - nowe informacje o becie

Poeee

Przy okazji “press touru” z okazji premiery Path of Exile: Heist (szczegóły w tym newsie), Chris Wilson zdradził kilka szczegółów na temat Path of Exile 2.

Jak pewnie wiecie, wersja beta PoE2 nie pojawi się w tym roku. Ale nie dlatego, że GGG nie może tego zrobić, ale dlatego, że Nowozelandczycy wyżej cenią wartość testową niż wartość marketingową.

Co to znaczy? Że już teraz można by było ruszyć w Closed Betą i trzepać kasę z Support Packów gwarantujących dostęp, ale dla Grinding Gear Games ważniejszy jest realny wpływ graczy na jakość gry.

Wiele elementów Path of Exile 2 nie jest jeszcze gotowych, a bez tego uruchomienie teraz wersji beta nie ma większego sensu.

Czy uruchamiasz wersję beta w celu przetestowania niektórych treści i systemów bez pełnej wersji gry? Czy czekasz, aż wydanie będzie znacznie bliżej i uruchomisz znacznie bardziej kompletną wersję beta? Wolimy to drugie rozwiązanie.

Równocześnie trwają prace nad kolejnymi dodatkami do oryginalnego Path of Exile, więc GGG nie może sobie tak po prostu przesunąć cały zespół do produkcji sequela.

Naszym celem jest dotrzymanie terminów (jeden dodatek/liga co trzy miesiące) oraz utrzymanie rozwoju gry.

Najbardziej prawdopodobna data premiery Path of Exile 2 to druga połowa 2021 roku.

Zobacz także

10 komentarzy