Piękniejsza strona MMO: zacny Uther z Hearthstone i Heroes of the Storm

G%c5%82owny

„Piękniejsza strona MMO” to cotygodniowy cykl newsów, w którym publikujemy zdjęcia cosplayerów przebranych za postacie z gier MMO, MMORPG i nie tylko.

Dzisiaj prezentuję Wam Uthera Lightbringera, chociaż przez polskich graczy Hearthstone znany może być jako Światłodzierżca. Uther to pierwszy paladyn i założyciel Zakonu Srebrnej Dłoni oraz wierny sługa Światłości, który wymierza sprawiedliwość swoim młotem.

„Dobry paladyn zawsze znajdzie miejsce na dodatkową flaszeczkę... wody święconej.”

To niezłomny obrońca prawdy i niezachwiany symbol Przymierza, którego większość z Was poznała w Warcraft III (pojawił się jednak wcześniej). Skończył tragicznie, ale jego legenda trwa wiecznie. Gracze World of Warcraft podczas rajdowania Lich Kinga mieli okazję go spotkać, a fani Hearthstone oraz Heroes of the Storm otrzymali go jako grywalną postać. W ten sposób Uther został uwieczniony na zawsze.

Ikoniczną postać z uniwersum Warcraft wskrzesił bardzo utalentowany Hoku Props. Jestem przekonany, że jeszcze nie raz pojawi się na łamach serii, bowiem zdecydowanie zasługuje na uwagę. Jego Uther z kolei jest doprawdy ucieleśnieniem Światłości.

Zobacz także

7 komentarzy