Piękniejsza strona MMORPG: dwie klasy z Final Fantasy XIV

G%c5%82owne

„Piękniejsza strona MMO” to cotygodniowy cykl newsów, w którym publikujemy zdjęcia cosplayerek (i nie tylko!) przebranych za postacie z gier MMO, MMORPG i nie tylko.

Wiem, że w Final Fantasy XIV obowiązuje system „jobs”, ale wybaczcie mi nazwanie ich klasami. Zwyczajnie określenie „dwa joby” w tytule brzmiałoby dla mnie zwyczajnie źle. Zamiast marudzenia, skupcie się na podziwianiu prac utalentowanej Kamui Cosplay, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Może nie jest tak „popularna”, jak Jessica Nigri, ale jeśli chodzi o umiejętności oraz wkład w środowisko cosplayu, to jest zdecydowanie niezastąpiona.

Dzisiaj wybrałem dla Was dwa stroje Kamui z Final Fantasy XIV. Z tego co się orientuje, cosplayerka jest wielką fanką tego MMORPG-a. Czy to istotne? Teoretycznie nie, ale mnie tam zawsze cieszy informacja, że jakaś cosplayerka jest aktywną graczką tytułu, z którego robi strój. Jakieś to bardziej autentyczne, niż robienie pod publikę, bo modne, czy wyrozbierane.

No, nie przedłużając! Na pierwszy ogień idzie job Summoner, a na drugi Monk. Za zdjęcia odpowiada Tobias Hennrich oraz Studio Zahora.

Zobacz także

6 komentarzy