Piękniejsza strona MMORPG: ja nie być taki ork z World of Warcraft

Glowny

„Piękniejsza strona MMO” to cotygodniowy cykl newsów, w którym publikujemy zdjęcia cosplayerek przebranych za postacie z gier MMO, MMORPG i nie tylko.

Ha! To znowu ja! Tym razem postarałem się wybrać cosplay, który jest nieco bardziej skomplikowany. Jestem jednak przekonany, że i tak znajdą się marudy, które nie docenią pracy koreańskiej grupy Spiral Cats. Tak, to ekipa tych ładnych dziołszek (i nie tylko) odpowiada za dzisiejszy strój.

Może być to dla niektórych zaskoczeniem, bowiem dziewczyny z Spiral Cats pojawiały się niejednokrotnie na łamach serii (guru jest ich fanem), ale w nieco bardziej wyrozbieranej formie. Tym razem zamiast podziwiać ich ciała, skoncentrujemy się na fantastycznie odwzorowanym Grommashu!

Grommash Hellscream powinien być bardzo dobrze znany fanom uniwersum Warcraft. Ten zacny ork, którego historia jest tragiczna (ach ten pamiętny cinematic z Warfracta III), miał swój epizod w dodatku Warlords of Draenor w World of Warcraft. To właśnie z okazji premiery tego rozszerzenia, ekipa Spiral Cats przygotowała jego cosplay i pojawiła się podczas oficjalnego debiutu WoD-a w Korei Południowej.

Patrzcie i podziwiajcie!

Zobacz także

18 komentarzy