Pierwsi gracze wbili już maksymalny level w New World

Dodany przez guru około 2 lata temu
16 18846
Pierwsi gracze wbili już maksymalny level w New World

Od premiery New World minęły zaledwie trzy dni, ale po świecie Aeternum biegają już gracze, którzy osiągnęli maksymalny poziom doświadczenia.

Na obecną chwilę jest to 60 lvl.

Trudno powiedzieć, kto z tych “maniaków” osiągnął level cap jako pierwszy, ale samozwańczym zwycięzcą ogłosił się ten streamer – o nicku “Larsen”.

Klip:

“Larsen” tak bardzo poświęcił się temu wyścigowi, że przez ostatnie dni praktycznie nie spał (chyba, że wykorzystywał do tego celu czas spędzony w kolejkach).

Tak przynajmniej sugerują jego VOD-y na Twitchu. We wtorek spędził w New World 22 godziny, w środę 13 godzin, a wczoraj kolejne 23 godziny.

No cóż, gratulacje!

Abstrahując jednak od pierwszego max levela w grze, to właśnie – mowa o osławionym end game – będzie teraz prawdziwy sprawdzian dla żywotności i grywalności New World.

Czy masowe PvP, zaledwie jeden dungeon na 60 lvl oraz niekończące się zbieractwo wystarczą, aby utrzymać graczy na dłużej niż kilka tygodni?

O tym przekonamy się jednak dopiero za jakiś czas, gdy więcej osób wkroczy do końcowej fazy rozgrywki i zobaczy na własne oczy, co przygotował dla nich Amazon.


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube