Pierwszy gracz, który osiągnął maksymalny poziom w Genshin Impact

2021 09 15 140453

Wśród Polaków, Niemców, Brytyjczyków, Amerykanów na pewno znajdziemy mnóstwo wybitnych graczy Genshin Impact, ale jak głosi popularne przysłowie…

“Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w czymś dobry, zawsze znajdzie się jakiś Azjata, który zrobi to lepiej”

Pierwszym graczem, który osiągnął maksymalny poziom doświadczenia w Genshin Impact (czyli w tym przypadku Adventure Rank 60) jest pewien Chińczyk o jakże egzotycznym nicku “小忍小忍创可贴”.

Dotarcie to AR60 zajęło naszemu bohaterowi niecały rok (28 września będziemy obchodzić pierwsze urodziny gry).

(via Genshin-Impact.pl)

Po osiągnięciu 55 Adventure Rank, tempo wbijania kolejnych poziomów drastycznie spada. Aby awansować tylko na 56 Adventure Rank potrzebujemy 232 350 Expa, co bez korzystania z odnowienia Resinu powinno zająć nam około 3 miesięcy codziennej gry od wbicia poziomu 55. Wbicie już 60 Adventure Rank, może zając nam aż 19 miesięcy gry.

Chińczyk zrobił to wcześniej, ale tylko dlatego, że prawdopodobnie zainwestował w Genshina sporo realnej gotówki, która pomaga w progressowaniu postaci.

Głównie dzięki codziennemu odnawianiu Resinu tyle razy, na ile pozwalają na to twórcy. Według naszych luźnych obliczeń, zainwestował on 280 000 Primogemów. W zależności od sposobu zakupu, między 17 tys. a 20 tys. Zł.

“小忍小忍创可贴” może czuć jednak pewien niedosyt. Za pierwsze na świecie AR60 nie otrzymał niczego specjalnego – parę standardowych materiałów i tyle. Mihoyo mogło się bardziej postarać, aby wynagrodzić swojego gracza, który – bądź co bądź – na zawsze zapisał się w historii Genshina.

Zobacz także

12 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz