Pierwszy gracz w historii Final Fantasy XIV, który zdobył wszystkie osiągnięcia

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
23 3015
Pierwszy gracz w historii Final Fantasy XIV, który zdobył wszystkie osiągnięcia

Wielkie gratulacje dla Japończyka o nicku “Free-dial Olzo” (z serwera “Garuda”), który jest pierwszym graczem w 10-letniej historii Final Fantasy XIV, który zdobył wszystkie dostępne obecnie osiągnięcia (achievementy) w grze.

Można więc powiedzieć, że “Free-dial Olzo” przeszedł całego FFXIV i zdobył wszystko, co było do zdobycia…

No prawie, bo Japończykowi wciąż brakuje paru mountów do kolekcji, chociaż to akurat nie przeszkadza w ogólnym rankingu Achievementów.

Nie podano, ile godzin “Free-dial Olzo” spędził w FFXIV, ale komentujący na Reddicie uważają, że jest to między 25 a 40 tysięcy godzin. Tak wynikałoby z obliczeń.

Wiele achievementów można zdobyć poprzez normalną rozgrywkę, ale są też takie, na które trzeba poświecić dosłownie SETKI godzin grindu. Chodzi na przykład o “For the Hoard VI” (Discover 20,000 pieces of the Accursed Hoard).

Warto też dodać, że nasz bohater musiał wyspecjalizować się praktycznie w każdej dziedzinie FFXIV. Od PvE (ukończyć Ultimate rajdy), PvP (zwyciężyć w 5000+ potyczkach) czy Fishingu, craftingu czy hazardzie. 

Ale największe wrażenie robi to: “Ukończył wszystkie osiągnięcia Levequest, co ze względu na time-gate zajmuje minimum SIEDEM lat”.

Jeszcze raz gratulacje!

 


23 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube