Pierwszy od 10 miesięcy news o Lost Ark Online, który prezentuje nowe klasy postaci

Dodany przez guru około 7 lat temu
5 5566
Pierwszy od 10 miesięcy news o Lost Ark Online, który prezentuje nowe klasy postaci

Żeby była jasność. Nie pisaliśmy o Lost Ark Online dlatego, że nie chcieliśmy, ale dlatego, że nic się tam nie działo. Od zakończenia pierwszej części Closed Bety w Korei Południowej, ten przełomowy (nazywany nawet next-genem) MMORPG zwinął manatki i totalnie zniknął ze świata publicznego. Podobno Koreańczycy zamknęli się w swoich biurach i w pocie czoła pracowali nad udoskonaleniem gry.

Dostaliśmy właśnie pierwszy dowód, że tak właśnie było. Zapowiedziano trzy nowe klasy postaci, które zobaczymy podczas CBT2.

Destroyer – wielki osiłek z jeszcze większą bronią (przesadzili z rozmiarem). Będzie bardzo powolny, ale bardzo potężny. Obrażenia > szybkość. Coś za coś. Będzie to idealna klasa dla osób preferujących wszelakich Wojowników, Berserkerow czy Fighterów.

Summoner – w porównaniu do innych Summonerów z innych gier MMORPG, ten z Lost Ark Online będzie miał wybór. Będzie mógł przyzwać Summona Tankera, Summona DPS lub Summona Supporta. Brzmi fajnie, prawda?

Arcana -  najciekawsza klasa w zestawieniu, która będzie korzystać z siły… kart. Taki Card Master. Dostaniemy talię kart, z której będziemy „składać” różnorakie umiejętności. Arcanę ma cechować losowość. Nie będziemy wiedzieć, jaką kartę wyciągniemy w następnej kolejności i co z tego stworzymy.

Lost Ark Online to jeden z najlepiej zapowiadających się MMORPG. Więcej o samej grze dowiecie się z naszej ubiegłorocznej zapowiedzi, która wyjaśnia dlaczego będzie to taki fajny tytuł. 


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube