Płakali, wyzywali…. a teraz grają jeszcze więcej. Tibia znowu na topie

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
7 10032
Płakali, wyzywali…. a teraz grają jeszcze więcej. Tibia znowu na topie

Był bojkot, przyszedł koronawirus, nie ma bojkotu. 

A tak poważnie, to Tibia notuje obecnie niesamowite wyniki. W ostatni weekend na tibijskich serwerach zaobserwowano ponad 23 tys. równocześnie zalogowanych użytkowników, co jest najlepszym rezultatem… od dawien dawna. Trudno nawet obliczyć, kiedy ostatnio mieliśmy tylu graczy w jednym momencie… Na pewno nie w 2020 i 2019 roku. Trzeba sięgać pamięcią jeszcze dalej. 

Wykres przedstawia ostatnie dwa tygodnie...

UPDATE: Serwer Antica (najstarszy świat w historii Tibii - istniejący od 1997 roku) miał wczoraj 1,040 graczy. Do pobicia rekordu zabrakło dosłownie kilkunastu osób:(

Domowa kwarantanna Polaków (bo to oni stanowią trzon Tibii) na pewno zrobiła swoje, chociaż na wynik gry złożyło się także kilka innych czynników. „Odnerfienie” nerfu, Rapid Respawn Event, Orcsoberfest i pewnie także zapowiedź przyszłych nowości. 

A najśmieszniejsze/ najdziwniejsze jest to, że jeszcze kilka tygodni temu Tibia znajdowała się w głębokiej dupi** głębokim kryzysie, gdzie liczba aktywnych graczy zmniejszyła się o 25% i osiągnęła zaledwie 12 tys. graczy online (pisałem o tym TUTAJ). Ludzie płakali po forach, bojkotowali grę i wyzywali CipSoft od najgorszych. 

Teraz mamy odwrotną sytuację. W porównaniu z końcówką lutego nastąpił wzrost o 90%!!!

No cóż, kobieta Tibijczyk zmiennym jest. 

https://www.tibia.com/


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube