PlanetSide Arena - pierwsze spojrzenie na mapę

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
2 1924

Daybreak Games oferuje graczom pierwsze spojrzenie na ogromną mapę, która będzie dostępna w PlanetSide Arena, w najnowszym filmowym dzienniku developerów, „Inside the Arena: Echoes of Amerish".

James Kurowski, environment artist, oraz Troy Schram, senior designer, zabiorą nas na wycieczkę po zniszczonej wojną mapie Echoes of Amerish, jak również nowych biomach i innych interesujących detalach terenu. Podczas oprowadzania, James i Troy pokazują nowe ulepszenia wykorzystujące DirectX 11, których użyto w PlanetSide Arena i PlanetSide 2 by zapewnić optymalizację rozgrywki w obu tych grach.

Po raz pierwszy można się również przyjrzeć krążownikowi lotniczemu Bastion – ogromnemu statkowi kosmicznemu, którzy służy w grze za lobby. Gracze mogą tam wybrać swoją klasę, sprzęt i wiele więcej przed zrzutem na pole bitwy.

Pierwsza zamknięta beta PlanetSide Arena rozpoczyna się w środę 30 stycznia i można się do niej zapisywać w tym miejscu. Specjalny okres testów beta będzie też dostępny dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe podczas sezonu dla założycieli, który zaczyna się 20 lutego.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube