PlanetSide Arena po raz kolejny przesunięte, refundacja wszystkich pre-orderów

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
2 2085
PlanetSide Arena po raz kolejny przesunięte, refundacja wszystkich pre-orderów

Coś z tym PlanetSide Arena jest nie tak, ewentualnie deweloperzy bardzo starają się dopracować produkt. Jaka by rzeczywistość nie była, płatna alternatywa dla PlanetSide 2 nie wyjdzie w najbliższym czasie. Gra docelowo miała wystartować 29 stycznia, ale kilka dni przed premierą Daybreak poinformowało o przesunięciu projektu na marzec.

Teraz po zamkniętej becie firma informuje, że PlanetSide Arena zadebiutuje podczas tegorocznego lata. Nie podano konkretnej daty, ale potwierdzono, że ten MMOFPS pojawi się równocześnie na PC, jak i PlayStation 4.

Nie podano konkretnego powodu takich przesunięć, zasłaniając się jedynie chęcią dostarczenia graczom rozgrywki na najwyższym poziomie jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że sporo osób jest rozczarowanych. Daybreak anulowało również Sezon Fundatorów, a do tego refunduje wszystkie zamówienia pre-orderowe na PlanetSide Arena.

Deweloper podkreśla, że będzie można złożyć zamówienie na grę ponownie, ale w odpowiednim czasie. Na ten moment wszystkie pre-ordery zostają refundowane. Nie zmienia to jednak faktu, że program beta testów dalej będzie rozwijany i gracze mogą spodziewać się zaproszeń do wzięcia  w nich udziału. Niemniej na ten moment trzeba zwyczajnie czekać na konkrety.


Moim zdaniem

Pora na teorie spiskowe bez pokrycia – czyżby Daybreak bało się konkurencji w postaci Apex Legends?:)


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube