Po co grać na privach, czyli MU Online otworzyło Speed Serwer

Dodany przez guru ponad rok temu
9 3992
Po co grać na privach, czyli MU Online otworzyło Speed Serwer

Speed Servery, które są przygotowaniem pod otwarcie nowych normalnych serwerów. Wiem, to skomplikowane, więc na początku chcemy to dokładnie wyjaśnić.

Przez kilkoma godzinami w globalnym oryginalnym MU Online otwarto Speed Nidavellir & Niflheim. Jest to specjalny tymczasowy świat, który działa na rate’ach znanych z prywatnych serwerów (expienie jest błyskawiczne). Ponadto co każde 100-300 poziomów doświadczenia będziemy nagradzani cennymi nagrami. Jakimi?

  • Armor Sety
  • Potężne bronie
  • Skrzydła
  • Setki milionów ZEN

Na Speed Serverze możecie stworzyć tylko jedną postać, która zostanie potem przeniesiona na normalny serwer – Nidavellir & Niflheim (bez Speed). Jego otwarcie zaplanowano na 15 listopada.

W ten właśnie sposób każdy gracz zaczynający przygodę na Nidavellir & Niflheim będzie miał wysoki level, potężne przedmioty i pokaźną ilość growej waluty, która wystarczy mu na wszystkie głupotki. Możecie zapomnieć o tygodniach lub miesiącach grindu/farmy. 

Webzen doskonale zdaje sobie sprawę, że największym przeciwnikiem MU Online są… prywatny serwery MU Online, więc tego typu “wydarzenia” i serwery są odpowiedzią na pirackie wersje gry. 

Zapraszamy TUTAJ.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube