Po kilku latach odkryto nowy sekretny przedmiot w World of Warcraft

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
10 6257
Po kilku latach odkryto nowy sekretny przedmiot w World of Warcraft

W każdym nowym dodatku do WoW-a Blizzarda stara się dodawać jakieś sekrety, tajemnicy, zagadki do gry.

Wiele z nich jest odkrywanych już w pierwszych dniach lub tygodniach od premiery, ale niektóre są tak ukryte lub tak trudne do rozwiązania, że potrzeba dosłownie lat, aby to się udało.

Tak właśnie było z “Enlightened Hearthstone” – przedmiotem zabawką wprowadzoną już w “Shadowlands” (2020 rok), który dopiero teraz – dzięki członkom specjalnej discordowej grupy “Secret Finding”– został odkryty przez graczy.

Do zdobycia “Enlightened Hearthstone” potrzebowaliśmy “Sphere of Enlightened Cogitation” (przedmiotu dostępnego z reputacji z Enlightened). Potem sześcioro graczy wyposażonych w ten przedmiot musiało stanąć na szczycie sześciokątnych filarów otaczających środkowy basen w Zereth Mortis oraz skorzystać z zabawki “Sphere of Enlightened Cogitation”.

Kiedy wszystkich 6 graczy jednocześnie skorzysta z zabawki, na czacie pojawi się komunikat “The Ponderer’s Portal has been opened.”. Idź do południowego sześciokątnego filaru i zbierz zabawkę Enlighted Hearthstone ze świecącego białego portalu w kształcie kuli.

Niby głupotka, ale jednak sekretna głupotka.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube