Początek listopada to debiut Apex Legends na Steamie, ale nie na Switchu

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
0 1429
Początek listopada to debiut Apex Legends na Steamie, ale nie na Switchu

Na początku tego roku w EA Play ekipa Respawn ogłosiła plany wprowadzenia Apex Legends na nowe platformy, w tym Steam i Nintendo Switch. Jesteśmy teraz o dwa kroki od tych wydarzeń i w związku z tym twórcy mają nam coś do przekazania.

Po pierwsze, w przypadku graczy korzystających PC, Apex Legends oficjalnie trafi na Steam po premierze sezonu 7, 4 listopada 2020. Jeśli korzystacie ze Steam i jesteście nowym graczem Apex Legends, twórcy serdecznie zapraszają. Jeśli macie już grę w Origin, możecie ją śmiało wypróbować przez Steam – wszystkie postępy na Waszym koncie i zdobyte nagrody zostaną przeniesione z jednej platformy na drugą.  

Ze swojej strony dodam, że warto będzie zalogować się do Apex Legends poprzez Steama. Nie tylko ze względu na crossplay (wspólne granie Steam-Origin, ale i konsole), ale również dzięki łakociom! Wchodząc do gry w trakcie trwania 7 sezonu, otrzymacie trzy ozdoby na bronie, które inspirowane były grami Half-Life oraz Portal. Warto przypisać do konta te ozdoby, skoro i tak rozdawane są za darmo. W końcu jak za darmo to i ocet słodki!

Po drugie, jeśli chodzi o graczy korzystających z Nintendo Switch – Respawn wciąż intensywnie pracuje nad portem, lecz by oddać grze sprawiedliwość i zaprezentować taki produkt, na jaki gracze Nintendo Switch zasługują, zespół potrzebuje nieco więcej czasu. Jak sami twierdzą: „Ten rok postawił przed nami nowe, niespodziewane wyzwania (mówiąc łagodnie). Nie chcemy się z niczym spieszyć.”.

Posiadacze konsoli Switch mogą oczekiwać, że gra będzie dla nich dostępna w przyszłym roku. Oczywiście kiedy gra Apex Legends pojawi się na konsoli Switch, będzie posiadała wsparcie dla rozgrywki międzyplatformowej, najnowszą zawartość sezonową oraz pełną zgodność funkcji z innymi wersjami gry.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube