Podniebni Piraci zawitali do Guild Wars 2 – legendarna skórka do zdobycia!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
6 2012
Podniebni Piraci zawitali do Guild Wars 2 – legendarna skórka do zdobycia!

Drugi epizod Living World Season 1 oficjalnie ruszył w Guild Wars 2, a to oznacza, że Tyrii zagrażają Sky Pirates. Poznamy (lub ponownie zobaczymy) kilka ważnych postaci, ale co najważniejsze, cała zawartość dostępna jest za darmo dla wszystkich. Oryginalnie ten epizod debiutował podczas pierwszego święta Dragon Bash, więc możecie nadrobić straconą okazję lub przypomnieć sobie, jak to kiedyś było. Zwłaszcza, że 7 czerwca ruszy nowy Dragon Bash 2022!

To jednak nie wszystko, co ArenaNet przygotowało. Przypominam, że w ramach dodatku End of Dragons nowa seria legendarnych broni otrzyma specjalne skiny wzorowane na wszystkich Elder Dragonach. Udostępniane one będą z czasem do zdobycia i wygląda na to, że nadeszła właśnie odpowiednia pora, aby rozpocząć Fashion Wars!

Wszyscy posiadacze nowej legendy mają już Aurene, bowiem to jej zawdzięczamy bazowy wygląd sprzętu. Który smok będzie zatem pierwszą skórką? Zhaitan, przez którego wrócimy do Orr, aby zebrać materiały potrzebne do stworzenia nowego wyglądu dla legendarnej broni. Całość będzie nieco czasochłonna, ale ArenaNet zapewnia, że nie tak bardzo, jak to miało miejsce w przeszłości.

Kiedy dostaniemy inne warianty, bazujące na pozostałych pięciu Elder Dragonach? Twórcy Guild Wars 2 informują, że… w przyszłości. Nie spodziewaliście się chyba niczego innego, prawda?:)


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube