Pojazdy oraz kluby trafią do Apex Legends w listopadzie

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
1 1646

Respawn nie zdradziło jeszcze wszystkich nowości, jakie zawitają do Apex Legends w ramach najnowszego sezonu. Siódmy już sezon nazwany zastał „Wstąpienie” i rozpocznie się w grze 4 listopada. W jego ramach wiemy już, że pojawią się drobne zmiany rankingowe, nowa postać oraz nowa mapa. To jednak nie wszystko!

Pewną innowacją w Apex Legends będzie dodanie pojazdów. Pierwszym z nim ma być Trójząb, pozwalający na szybsze przemieszczanie się po mapie Olimp. Pomieści na swoim pokładzie cały oddział, ale nie wiemy, czy dane nam będzie nim sterować, czy będzie niczym pociąg z poprzednich sezonów – poruszać się po określonym obszarach, podróżując od określonego punku A do punktu B. Nie wiemy również, czy Trójząb pojawi się poza nowym polem bitwy.

Jeśli chodzi o nową postać to wciąż niewiele wiemy o Horizon. Genialna astrofizyczka, która uciekła z czarnej dziury i chce wykorzystać nowo zdobytą władzę nad grawitacją, by dotrzymać obietnicy, ma być sporą nowością w grze, oferując ponoć „widowiskowe” umiejętności. Szczegóły na temat jej zdolności mamy poznać wkrótce.

Apex Legends 4 listopada zadebiutuje również na platformie Steam oraz otrzyma w tym czasie kluby, pozwalające na znajdowanie graczy do gry, ale także gromadzenie się dookoła zwartej społeczności i wspólną zabawę. Nie zabraknie oczywiście nowej przepustki bojowej oraz kolejnych przedmiotów kosmetycznych.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube