Monster Hunter World jest lepszą grą niż Dauntless

Monster hunter world dinosaur

Chciałoby się rzec, że ciężka to była walka, ale... tak nie było. W ostatnim tygodniu zapytaliśmy Was, która z gier jest lepsza - Monster Hunter World, czy Dauntless. Po kilku dniach mamy odpowiedź.

Według Was, naszych czytelników, to właśnie Monster Hunter World jest znacznie lepszą grą niż Dauntless!

Ostatecznie w ankiecie wzięło udział 66 osób, z czego 38 stwierdziło, że to właśnie Monster World jest lepszym tytułem. Natomiast po stronie Dauntless opowiedziało się 28 osób. Dlatego też muszę przyznać, że jestem zaskoczony, tak niedużą różnicą w liczbie oddanych głosów.

Monster Hunter World to produkcja wysoko budżetowa, mająca za sobą niesamowity marketing, a Dountless to po prostu gra, wydana przez stosunkowo małe studio, które nie kryło inspiracji MHW. Jednak trzeba przyznać, że Dauntless naprawdę pokazało się z dobrej strony i być może dlatego tak wiele osób opowiedziało się po stronie tej produkcji.

Jeżeli chodzi o mnie, to głosowałem na... Monster Hunter World, który po prostu jest bardzo ciekawym, zręcznościowym tytułem. Świetnie odwzorowany świat, ciekawa kombinacja walki, interesujące stwory - po prostu świetna gra.

Tyle, jeżeli chodzi o dzisiejszą bitwę. Teraz z kolei zmieniamy klimaty o 180 stopni i przenosimy się do międzygalaktycznej bitwy, gdzie zmierzą się Star Citizen, a także Elite Dangerous - zapraszamy do głosowania!

(pojedynek gier znajdźiecie pod wszystkimi artykułami na stronie głównej!)

Zobacz także

20 komentarzy