Polacy mają już 1980 lvl i lada moment przejdą do historii Tibii

2021 11 19 143224

Jesteśmy malutki kroczek od wiekopomnego, nieprawdopodobnego, niespotykanego, niewiarygodnego, niezwykłego, nadzwyczajnego, absolutnie niebywałego osiągnięcia.

“Bobeek” i “Goraca”, a raczej Robert i Pamela zdobyli wczoraj 1980 lvl i niezagrożenie zmierzają w kierunku 2000 lvl, aby raz na zawsze wpisać się w historię Tibii.

Ich przewaga nad TOP3 (Brazylijczyk “Kommander”) jest tak ogromna (50 poziomów przewagi = 10 miliardów expa), że musiałaby się zdarzyć jakaś tragedia, żeby to nasi rodacy nie zdobyli – jako pierwsze osoby w Tibii – dwutysięcznego poziomu doświadczenia.

Tabelka wyników i moment wbicia 1980 lvl:

Jeśli “Bobeek” i “Goraca” utrzymają koncentrację do samego końca i nie wytną w międzyczasie jakiegoś przypadkowego zgona (tak, nawet na tym levelu można zginąć), to 2000 lvl będziemy świętować za trzy, może cztery tygodnie – czyli tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Nie bójcie się, na pewno tego nie przegapicie…

Przypomnienie: “Bobeek” i “Goraca” to nie tylko para w grze, ale także w para w życiu, która od pięciu lat – praktycznie codziennie – wspólnie spędza czas na “graniu w Tibię”.

Nasi rodacy narzucili tak zabójcze tempo expienia, że nikt z pozostałych Tibijczyków (nawet Ci Brazylijczycy i Wenezuelczycy z multi-ownerami) nie są w stanie dogonić Roberta i Pameli.


Dwa lata przeprowadziłem wywiad z “Bobkiem” – do przeczytania TUTAJ.

Zobacz także

13 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz