Polacy osiągnęli 1900 lvl w Tibii. Nie ma mocnych na naszych rodaków

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
16 30700
Polacy osiągnęli 1900 lvl w Tibii. Nie ma mocnych na naszych rodaków

Dla tej dwójki Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.

“Goraca” oraz “Bobeek” kolejny raz przeszli do historii Tibii, osiągając – jako pierwsi gracze na świecie – 1900 lvl. Robert i Pamela, bo tak naprawdę mają na imię nasi bohaterzy, wykazali się niesamowitą determinacją, która dzień w dzień, miesiąc w miesiąc, rok w rok pcha ich do przodu.

Nasza wirtualna i realna parka narzuciła takie tempo, że żaden z Brazylijczyków znajdujących się za ich plecami, nie jest w stanie dogonić ich z levelem.

Moment wbicia 1900 lvl:

Ranking TOP graczy:

No to teraz czekamy na “World First” 2000 lvl, który będzie epokowym wydarzeniem w całej Tibii. I wcale nie jest wykluczone, że ten moment nadejdzie… jeszcze w tym roku.

Ostatnie sto poziomów doświadczenia (1800-1900 lvl) “Goraca” i “Bobeek” pokonali w niespełna cztery miesiące, więc jeśli szybkość expienia zostanie utrzymana (a CipSoft zorganizuje w tym czasie kilka Double EXP Weekendów), to w okolicach listopada lub grudnia będziemy znowu otwierać szampany i gratulować rodakom. 

***

Bo nic nam nie wiadomo, jakoby Robert i Pamela mieli porzucić granie w Tibię i np. sprzedać swoje postacie.

Zresztą, czy kogokolwiek stać na zakup takich postaci? Przecież za “Goracą” i “Bobka” trzeba by przygotować kwoty, hmm, od 50 tysięcy złotych wzwyż.

Fragment wywiadu z “Bobkiem” (wtedy miał jednak 1500 lvl, a nie 1900 lvl).

Kupców było kilku/nastu, proponowali solidne pieniądze, kwoty rzędu ponad 10.000 euro, nigdy jednak nie zdecydowałem się na sprzedaż, bo pieniądze mi nie są mi do szczęścia potrzebne.

 


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube