Polacy wyprzedają swoje postacie na Allegro. "Panika" po ostatnich rewelacjach Tibii

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
11 33937
Polacy wyprzedają swoje postacie na Allegro. "Panika" po ostatnich rewelacjach Tibii

25 sierpnia (informacja z dzisiaj) Tibia otrzyma “Character Auctions”, czyli możliwość legalnego sprzedawania i kupowania postaci. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.


Mimo że sam pomysł wydaje się świetny (CipSoft wyeliminuje czarny rynek, a przy okazji zapewni w 100% bezpieczne transakcje pomiędzy zainteresowanymi), to wciąż pojawia się wiele pytań dotyczących tego – co by nie mówić – bardzo kontrowersyjnego systemu.

Równie zaniepokojeni są sami gracze, którzy obawiają się, że ich postacie – jeśli zdecydują się na sprzedaż – mocno stracą na wartości. Najlepiej widać to na przykładzie… naszego Allegro.

W dziale Tibii dosłownie zaroiło się od nowych aukcji. I wcale nie mówimy tutaj o jakiś low levelach, ale postaciach z 1000 lvl lub wyższym, czyli grupie graczy z absolutnego topu.

(a jeśli interesuje was mniejszy poziom, to za 3-4 tys. zł możecie już mieć 700 lvl)

Jeszcze kilka tygodni temu ilość sprzedawanych postaci nie przekraczała 500, jednak po zapowiedzi CipSoftu liczba aukcji powoli zbliża się do 800.

To wzrost niemal o 60%!!!

Trudno mówić w tym przypadku… o przypadku (zamierzona gra słów). To może być ostatni moment, żeby jeden czy drugi Polak zarobili na swoim awatarze jakieś konkretne pieniądze.

Pamiętajmy, że w “Character Auctions” otrzymujemy w zamian nie PLN, ale Tibia Coins, które trzeba potem jakoś zamienić na realną gotówkę, a to wcale nie musi być takie proste i wygodne.

Na pewno będziemy przyglądać się sytuacji. We wtorek zrobimy przegląd aukcji i zobaczymy, kto i za ile sprzedaje postać.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube