Polka przegoniła Polaka. Mamy nowego TOP1 Tibii

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
17 49695
Polka przegoniła Polaka. Mamy nowego TOP1 Tibii

Polka przegoniła Polaka, żona przegoniła męża, “Goraca” przegoniła “Bobka”.

Tibia ma właśnie nowego najlepszego gracza. A raczej graczkę, bo “Goraca” wbrew (niedawnej) opinii to 100% kobieta, a nie facet podszywający się pod kobietę.

“Goraca” to wirtualna żona “Bobka”, która jest równocześnie jego partnerką w rzeczywistości. Od wielu lat ta dwójka expuje razem, podnosząc swoje poziomy doświadczenia i cały czas pnąc się do góry w rankingach. "Goraca" i "Bobeek" narzucili takie tempo, że żaden z Brazylijczyków nie może ich dopaść. 

(fragment mojego wywiadu z 2019 roku)

Jeszcze niedawno różnica między “Bobkiem” a “Goraca” wynosiła 20-30 levelów (na korzyść "Bobka"), ale ostatnie niespodziewane zgony naszego lidera (w przypadku tibijskiej śmierci tracimy część expa oraz spadamy o kilka levelów w dół) spowodowały, że jego partnerka najpierw dogoniła, a wczoraj wieczorem przegoniła swojego wybranka. Po niemal dwóch latach mamy zmianę na pozycji lidera gry. 

“Goraca” posiada 1673 lvl, “Bobeek” 1671 lvl. Różnica w expie wynosi około 230 mln expa na korzyść Pani. 

Kobieta numerem jeden w Tibii. Tego jeszcze nie było – gratulacje!

“Goraca” to również namacalny przykład tego, że dziewczyny – jeśli tylko chcą – mogą osiągać w grach MMORPG znakomite wyniki.


A poniżej zobaczycie wczorajszą śmierć “Bobka”, która przechyliła szalę na korzyść “Goracej”.

Na materiale słyszycie także naszą bohaterkę.

(uwaga, wulgaryzmy)

***

PS Nie pytajcie nas o wiek czy Instagrama "Goracej". To nie portal randkowy, tylko portal MMORPG. Jeśli tak bardzo chcecie wiedzieć, to poczekajcie na kolejnego streama "Bobka" (TUTAJ) i zapytajcie na czacie. 


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube