Połowa z was nie grała i nie chce grać w World of Warcraft

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
19 7499
Połowa z was nie grała i nie chce grać w World of Warcraft

“Król MMORPG”. Najbardziej medialny MMORPG na świecie. Gra, dzięki której nasz gatunek wspiął się na jeszcze wyższy poziom popularności i rozpoznawalności.

World of Warcraft.

Pytanie z naszej ankiety dotyczyło dodatku “Shadowlands” i tego, czy zamierzacie wrócić do WoW-a po premierze tego rozszerzenia. Trudno jednak wracać do czegoś… w co się nigdy nie grało.

Okazało się bowiem, że połowa z was NIGDY nie próbowała i nie zamierza wypróbować World of Warcraft. Dziwne? Wręcz nieprawdopodobne, że aż tyle osób nie chce sprawdzić tak “kultowego” MMORPG.

Rozumiem Tibię, Metin2, LOTRO, Tree of Savior lub jakiś mniejszy tytuł. Ale World of Warcraft? Wypadałoby chyba znać, z czym mamy do czynienia i dlaczego przez tyle lat WoW utrzymuje się na szczycie, dostarczając na konto Blizzarda miliony dolarów.

Kto wie, być może nie pasuje wam oprawa graficzna WoW-a? Może rozgrywka polegająca na quest-grindowaniu? Może monotonny system walki point’n’click? Może model płatności wymagający opłacania miesięcznego abonamentu? Może upadająca “renoma” Blizzarda? A może wiek produkcji? World of Warcraft nie jest przecież młodzieniaszkiem – w tym roku będzie obchodził swoje 16-lecie…

29% ankietowanych zamierza powrócić do WoW-a po premierze “Shadowlands”, a 21% jeszcze nie podjęło ostatecznej decyzji.

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube