Polska straciła TOP2 Tibii

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
17 15729
Polska straciła TOP2 Tibii

Stało się to, co musiało się stać. Brazylijczyk “Dejair Invencivel” gonił, gonił i w końcu przegonił “Bobka”, awansując z TOP3 na TOP2 najlepszych graczy Tibii.

Tym samym polska dominacja w Tibii (“Goraca” i “Bobeek” zajmowali czołowe miejsca od 2019 roku) została przerwana. Prawdopodobnie na zawsze, bo tempo expienia “Dejair Invencivel” jest zabójcze i jest kwestią czasu, kiedy Latynos dogoni także Pamelę, zgarniając TOP1 dla siebie i całej brazylijskiej społeczności.

Na razie “Goraca” utrzymuje bezpieczny dystans wynoszący ~10 levelów i 3 miliardy punktów doświadczenia różnicy, aczkolwiek to może się lada moment zmienić.

Chcieliśmy Polaka Polkę zdobywającą pierwszy w historii 2500 lvl, ale to naprawdę będzie trudne zadanie.

Screen z wczoraj: 

Screen z dzisiaj:

No dobra, a co dla “Bobka” oznacza utrata drugiego miejsca w rankingu?

Poza samym prestiżem mówimy prawdopodobnie o obniżeniu wartości całej postaci. Jest to szczególnie ważne, gdyby “Bobeek” zdecydował się sprzedać postać za realne pieniądze lub za Tibia Coinsy.

***

Tak jak wspomnieliśmy, polska parka zajmowała okupowała TOP1 i TOP2 od połowy 2019 roku. “Goraca” i “Bobeek” mieli wtedy po ~1300 lvl i sukcesywnie powiększali swoją przewagę nad innymi graczami.

Idylla trwała do maja tego roku, kiedy to brazylijska społeczność kierowana i finansowana przez  “Dejair Invencivel” najechała serwer naszej dwójki, utrudniając im codzienne expienie.

Była to o tyle skuteczna akcja, że “Dejair Invencivel” odrobił dzięki temu ponad 80 poziomów, co – jak widać – doprowadza nas do dzisiejszej sytuacji.


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube