Polska strong. Nasi rodacy wznieśli najpotężniejszą budowlę w EVE Online wartą... 6 tys. złotych!

Citadel bg1

Wielki dzień dla wszystkich Polaków grających w EVE Online. Po ponad czternastu miesiącach, od wydania aktualizacji wprowadzającej cytadele, pierwsza Polska korporacja wybudowała Keepstara.

Czyli największą, najpotężniejsza i oczywiście najdroższą cytadele dostępną obecnie w grze. Keepstar to nie tylko element dla swoistego „szpanu”, ale także niezwykle strategiczna i potężna militarnie cytadela. Wybudowanie takiego obiektu to niezwykły prestiż i umocnienie pozycji korporacji, ale przede wszystkim – świetna reklama. W końcu do tej pory zniszczono jedynie sześć takich struktur.

Pierwszą polską korporacją, która tego dokonała jest Shocky Industries Ltd, wchodząca oczywiście w skład Imperium, czyli Goonswarm Federation, który z kolei jest największym sojuszem militarnym w Nowym Edenie. Warto wspomnieć, że Polska korporacja wybudowała dopiero dziewiąty taki obiekt w całym sojuszu, co tylko pokazuje, jak niezwykle ciężkie jest wzniesienie Keepstara.

Koszt wybudowania i wyposażenia takiej struktury waha się między 350 do nawet 400 miliardów ISK-ów, czyli prawie 6 tysięcy złotych. Nam pozostaje tylko pogratulować tak dużego sukcesu i cieszyć się, że polskie korporacje są tak silne.

Zobacz także

13 komentarzy