Polski MMORPG nie zwalnia tempa. Kolejne nowości trafiły do Broken Ranks

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
5 4214
Polski MMORPG nie zwalnia tempa. Kolejne nowości trafiły do Broken Ranks

(Póki co) rozwój Broken Ranks przebiega bez żadnych zakłóceń. Dosłownie co kilka tygodni otrzymujemy nowy update, który nie tylko usprawnia zabawę, ale wprowadza także realną zawartość do gry.

Dzisiejsza aktualizacja – zatytułowana “Władca Marionetek” – zawiera w sobie następujące rzeczy:

  • instancję Władcy Marionetek wraz z bossem na 29. poziom i związanymi z nim legendarnymi przedmiotami (drop),
  • quest wprowadzający do instancji
  • rozwinięcie questa “Ars Moriendi”
  • część 1 systemu osiągnięć

 

Jeśli uważacie, że obecnie na ziemiach Alarilu jest niebezpiecznie, to bez wątpienia jesteście zbyt młodzi by pamiętać... Podejrzane praktyki i nieludzkie eksperymenty wykraczające poza granice etyki, moralności i ludzkiego pojęcia. Tym, którzy jeszcze pamiętają, nie dane było zapomnieć - do tej pory cierpnie im skóra na samo wspomnienie o szalonym (przynajmniej tak zapamiętała go historia, ale czy słusznie?) naukowcu i przedmiotach jego badań. Ci, którzy nie znają tych zdarzeń, na pewno się o nich dowiedzą, a raczej… przekonają na własnej skórze. Przeszłość odciska swoje piętno, a historia lubi zataczać koło.

Zatrzymajmy się jeszcze przy Systemie Osiągnięć, który jest nieodłączną częścią każdego, no prawie każdego MMORPG. To, co dostajemy obecnie w Broken Ranks to zaledwie przystawka, która będzie rozbudowywana w kolejnych patchach.

W sumie przygotowano 200 achievementów podzielonych na różne kategorie i poziomy rozwoju (pokonane moby, czempiony, bossy, ulepszony ekwipunek, wytworzone flaszki itp.).

W polskiego Broken Ranks zagracie TUTAJ.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube