Polski serwer World of Warcraft - fajni ludzie czy zbiorowisko gimbusów?

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
5 19047
Polski serwer World of Warcraft - fajni ludzie czy zbiorowisko gimbusów?

Burning Legion.

Nieoficjalny POLSKI serwer w World of Warcraft, który od samego początku wywołuje spore emocje. Część osób uznaje go za najlepsze miejsca do grania (dla Polaków), inna część trzyma się od niego z daleka.

A jak to jest z wami? Co o Burning Legionie sądzą czytelnicy MMORPG.org.pl, wśród których na pewno znajdziemy sporo byłych lub obecnych graczy WoW-a.

Hmm, nie jest zbyt kolorowo. Aż 39% ankietowanych uznaje Burning Legion za przykład wszystkiego, co najgorsze w polskich graczach. Według tych użytkowników Burning Legion to zbiorowisko toxiców, gimbusów, trollów, po prostu Polaczków, którzy nie potrafią się zachować i którzy psują zabawę innym osobom. Ciekawe, “gimbusy” kojarzyli się dotychczas z darmowymi tytułami, a World of Warcraft to płatna produkcja, która – w teorii – powinna być wolna od tego osobników. A jednak… Nawet w Azeroth znajdziemy takich playerów.

Odmiennego zdania jest 17% ankietowanych. Oni nie widzą w Burning Legionie niczego złego. Normalny serwer z fajnymi kulturalnymi osobami, z którymi można miło pogadać na wszystkie tematy.

Najwięcej głosów zabrała jednak odpowiedź “Pół na pół”. Prawie połowa z was uważa, że na polskim świecie WoW-a znajdziemy osoby z obu stron barykady. Trochę gimbusów, trochę fajnych ludzi. Zależy to pewnie od danej gildii.


Mam nadzieję, że ta ankieta pomogła paru osobom w podjęciu decyzji – jaki serwer World of Warcraft wybrać.

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube