Polskie Broken Ranks na smartfonach? Mobilna wersja MMORPG-a bliżej niż dalej!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
8 3237
Polskie Broken Ranks na smartfonach? Mobilna wersja MMORPG-a bliżej niż dalej!

Broken Ranks cały czas się rozwija, a zespół chwali się testami mobilnej wersji gry. Pierwsze zamknięte testy za ekipą i w zasadzie wszyscy są zadowoleni. Co prawda nikt jeszcze nie podaje dokładnej daty premiery, ale Broken Ranks jest bliżej niż dalej.

Mobilna wersja polskiego MMORPG-a jest już grywalna, ale daleko jej do doskonałości. Co jednak ciekawe, tytuł ten nie będzie wymagał najnowszego smartfona, bo już jego obecna wersja była grywalna nawet na sześcioletnim Huawei Mate 10 Lite.

Na ekranach telefonów możemy poruszać naszą postacią na dwa sposoby: za pomocą tradycyjnego "tapania" lub z wykorzystaniem joysticka. Po trzech dniach gry, ani deweloperzy, ani testerzy, nie byli w stanie jednoznacznie wyłonić ulubionego sposobu. Oba okazały się wygodne i odznaczały się większą lub mniejszą użytecznością w różnych sytuacjach. Dlatego do końca zamkniętych testów obie opcje poruszania się będą dostępne i usprawniane.

W przyszłym roku zespół będzie aktywnie działał w kierunku przeniesienia Broken Roads na urządzenia mobilne. Czy to oznacza, że wtedy pojawią się jakieś publiczne testy w formie otwartej bety? Czas pokaże. Wszystkie wnioski z ostatnich testów znajdziecie tutaj.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube