Polskie MMORPG zaprasza na Zajęczy Maraton

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
14 2238
Polskie MMORPG zaprasza na Zajęczy Maraton

“Zajęczy maraton” potrwa w Broken Ranks przez 72 godziny, od 30.03 (godz. 9:00) do 2.04 (godz. 10:00). Wraz ze startem wydarzenia, w zakładce zadań pojawi się specjalny quest, który zniknie z momentem zakończenia zabawy. Główną nagrodą jest eventowa skórka hełmu. Przybywający zza Haligardu kupcy, zachwyceni kunsztem rzemieślników, nadali mu wdzięczną nazwę Hełm Odrodziciela.

Wystarczy, że spełnicie prośby zmartwionych mieszkańców i stawicie czoła potworom, które sprawiają problemy. Za pomyślne wykonanie 10-ciu zleceń otrzymacie 10 fragmentów manuału (po jednym za każde zlecenie). Złożycie z nich Manuał Króliszała, który wraz z innymi składnikami jest niezbędny do wykonania hełmu. Zlecenia można brać co 80 minut.

Zlecenia zostały dostosowane do przedziału poziomowego. W tym roku będziecie mogli wybrać nie tylko jaki rodzaj nagrody chcecie, ale też trudność zadania. Będą dostępne zarówno wersje łatwiejsze przeznaczone do wykonania samodzielnego lub z niewielką pomocą jak i trudniejsze, na które zalecane jest zebranie drużyny. Oczywiście za wykonanie trudniejszej wersji przewidziana jest wyższa nagroda.

Za zlecenia, poza fragmentami do Hełmu Odrodziciela, otrzymacie jeszcze jedną nagrodę. Sami decydujecie o jej rodzaju, przed wzięciem zadania: doświadczenie dla postaci, złoto lub doświadczenie dla zwierzaków. W przypadku postaci na 140-tym poziomie, zamiast doświadczenia dla postaci dostępne będzie psychodoświadczenie. Ponadto, zlecenie na doświadczenie dla zwierzaków będzie miało tylko jedną wersję trudności.

W krainach pojawią się także eventowe stwory - w tym jeden całkiem nowy przeznaczony dla najniższych poziomów. Poza doświadczeniem, będziecie mieć szansę zdobyć z nich owadzie mapy, platynowe klucze, esencje, części na Selenę i wiele innych przedmiotów. Trudność mobów i nagroda, którą mogą po sobie zostawić uzależniona jest mniej więcej od krainy, w której się znajdują.

To nie wszystko. Na mapach na pewno zauważycie kolorowe pisanki, które warto podnosić. Zebrane jaja wylądują w ekwipunku, a pewne ich ilości będą wymagane do stworzenia Hełmu Odrodziciela. Dodatkowo istnieje szansa, że z jajka “wykluje się” zwykły, “biały” przedmiot, który będzie można założyć lub po prostu sprzedać za złoto w każdym sklepie (np. u Woberga w Trentis).

Ponieważ pisanki są rzadko spotykane w Haligardzie, po zakończeniu eventu pojawi się NPC “Pawlo Kokolio”, który będzie je wymieniał na losowe (rodzajem i ilością) nagrody, takie jak wejściówki na bossy, platynowe klucze czy inne użyteczne przedmioty. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube