Pomimo małego problemu, Elyon wystartuje w następnym tygodniu

Eeeee

Halo, są tu jeszcze jacyś fani Elyon? Jeśli tak, to mamy dla was małą informację.

Dziś wieczorem miał wystartować download gry, a pojutrze (13 października) możliwość tworzenia postaci. Niestety, Kakao Games napotkało pewne problemy – nie z grą, ale z platformą – dlatego prawdopodobnie nastąpi niewiele, 48-godzinne opóźnienie w stosunku do tych dwóch wydarzeń.

Wiemy, że wielu z was nie może się doczekać premiery Elyon i prosiliście o aktualizacje naszego harmonogramu. Po pierwsze, headstart zaplanowany na 17 października i pełny start 20 października nadal obowiązują.

Zauważyliśmy jednak, że nasze początkowe terminy 11 i 13 października z pobraniem gry i tworzeniem postaci natrafiły na pewien szkopuł Żeby było jasne, nie jest to problem z grą, ale raczej problem z platformą zaplecza, który zidentyfikowaliśmy podczas końcowej kontroli jakości. Przez weekend pracowaliśmy nad szybkim rozwiązaniem tego problemu i przesłaniem poprawionej wersji na Steam do ostatecznego zatwierdzenia. Nasze oczekiwanie to około 48-godzinne opóźnienie. Tak, to może się zmienić, ale do tego dążymy.

Wiemy, że nie jest to idealne rozwiązanie, ale zapewniamy, że nasz zespół się tym zajmuje i będzie Cię informował o najnowszych osiągnięciach, gdy je otrzymamy. Dziękujemy zarówno za cierpliwość, jak i entuzjazm, aby wskoczyć do świata Elyon. Nie możemy się doczekać, aby Was mieć.

Póki co headstart i premiera są niezagrożone. Do gry nadal powinniśmy wejść w wyznaczonych wcześniej terminach – czyli 17 oraz 20 października.

Przypominamy, że Elyon zrezygnowało z modelu Buy-To-Play na rzecz Free-To-Play. Nie będziecie musieli niczego kupować.

Zobacz także

27 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz