Ponad 100 europejskich serwerów znika z New World - w tym także polskie światy!

Dodany przez guru 12 miesięcy temu
10 9253
Ponad 100 europejskich serwerów znika z New World - w tym także polskie światy!

Nadchodzi ratunek dla New World.

Amazon Games w końcu opublikował szczegóły GIGANTYCZNEGO łączenia serwerów, które w najbliższym czasie nawiedzi “Nowy Świat” - TUTAJ

Jeśli chodzi o region Europy, to pożegnamy się z ponad setką serwerów, co stanowi… więcej niż połowę obecnych światów EU (190).

Wśród “ofiar” są także polskie serwery: “Mayda”, “Wachusett” oraz “Zanara” – czyli odpowiednio trzeci, czwarty i piąty serwer PL (licząc od daty powstania).

Rodacy z łączonych światów zostaną przeniesieni do grupy Vanaheim Kappa, czyli prawdopodobnie do dwójki pozostałych światów PL: “Karkar” oraz “Bran”.

Dokłada data Server Merge nie została jeszcze podana, choć wiadomo, że będzie to jakaś kolejna środa. 

Oba światy (ten przyłączony i ten, który przyjmuje drugi świat) otrzymają w grze powiadomienie o tym, że gracze mogą oczekiwać połączenia światów. Świat, który zostanie przyłączony, otrzyma informację w piątek przed połączeniem, a świat, który go przyjmie, otrzyma powiadomienie w grze w poniedziałek.

Gracze w tych światach nie utracą postępu w grze (w tym złota, przedmiotów, frakcji, kompanii itp.), jednak terytoria będą wciąż należeć do świata, który przyjął świat łączony.

Łączenie serwerów jest bardzo potrzebne, bo 3/4 wszystkich serwerów New World znajduje się obecnie na skraju upadku. Liczba graczy online na takich światach - w godzinach szczytu - nie przekracza 200 osób, co jak na grę MMORPG (Massively Multiplayer…) jest żałosnym wynikiem.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube