„Potwory w nas samych” to motyw przewodni wydarzenia w Apex Legends

Dodany przez PefriX 9 miesięcy temu
1 1068
„Potwory w nas samych” to motyw przewodni wydarzenia w Apex Legends

Październik, czyli miesiąc halloweenowych wydarzeń w grach sieciowych/MMO. Niemal każda produkcja szykuje coś z tego tytułu, albo jakieś atrakcja, albo chociażby garść tematycznych skórek. Nie inaczej jest z Apex Legends, które przygotowało wydarzenie „Potwory w nas samych”. Od 12.10 do 2.11 poczujecie strach dzięki nowej mapie aren, ograniczonemu czasowo trybowi Cieniowe Royale i nie tylko!

Walczcie o panowanie na mapie aren „Bis” – w miejscu, w którym Seer pokazał, że jest kimś, z kim trzeba się liczyć. Ta mapa jest otwarta i oferuje dobrą orientację w terenie. Skuteczna współpraca i strategia są kluczowe, jeśli chcesz odnieść sukces na tej arenie.

Ostatni tydzień wydarzenia to powrót uwielbianego przez fanów Cieniowego Royale. Weźcie udział w mroczniejszej wersji Igrzysk Apex, nadzorowanej przez Revenanta, z upiornym haczykiem. Wszystkie zabite legendy odradzają się pod postacią Cienia, aby zemścić się i pomóc żyjącym członkom drużyny. Cienie mogą powracać do życia w nieskończoność, a oddział pozostaje w grze do momentu eliminacji ostatniej żywej legendy.

Specjalne zestawy kosmetyczne z wydarzenia podkreślą mroczną stronę najbardziej przerażających legend, takich jak Revenant, Bloodhound, Caustic i Seer. Wykonujcie też wyzwania, by co tydzień otrzymywać różne nagrody, w tym pakiety Apex, pakiet wydarzenia i nową skórkę dla Loby. 

Przedmioty wydarzenia „Potwory w nas samych” zawsze można wytworzyć z metali rzemieślniczych. Po dwóch sezonach koszt w metalach rzemieślniczych przedmiotów wydarzenia „Potwory w nas samych” może zostać zmniejszony. Nowe wydarzenie tematyczne wprowadzi 40 nowych przedmiotów, więc jest co zbierać.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube