Powrót SUN Online (Soul of the Ultimate Nation) nie wygląda na prostą sprawę.

Soul

Facebookowy profil gry, od którego zaczęło się całe zamieszanie, umieścił ostatnio tak wpis. Podobno nowa edycja gry jest blokowana przez Webzen, który nie chce jej wydawać w pierwszej kolejności na rynek globalny. 

SUN STUDIO is producing a NEW EDITION version and is in the near completion stage, but WEBZEN's management has determined that the first service area is not global.

At this time, we can not tell you exactly when the NEW EDITION version will be available for global service.

We are very sorry that the NEW EDITION version is not available for global service immediately, and we are very sorry for disappointing many users who have been waiting for it.

However, SUN STUDIO will do its best to re-enable global service.

Thank you.

Tylko że oficjalne stanowisko Webzena również nie jest do końca jasne. Firma nie podjęła jeszcze żadnej decyzji w sprawie Soul of the Ultimate Nation, ale nie wyklucza, że taka szansa pojawi się w przyszłości. 

 

 

Pozostaje nam czekać. Być może SUN Online pojawi się na zachodnim rynku, a być może nie. Na razie zostaje wam granie w koreańską wersję, ewentualnie jakiś z prywatnych serwerów gry (jeśli takowy istnieje). 


Anglojęzyczna wersja Soul of the Ultimate Nation została zamknięta w 2013 roku. Pojawiały się plany przywrócenia gry, ale wszystkie kończyły się fiaskiem. 

Zobacz także

11 komentarzy